Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért barmolják szét az...

Miért barmolják szét az emberek a számitógépüket állandóan?

Figyelt kérdés
Nem is csinálnak vele semmit, csak internetezgetnek, aztán mégis havonta olyan szinten leamortizálják a rendszert, hogy "ujratelepités"...Nekem 4 éve vagy ugyanaz a windows, pedig én csinálok egy csomo mindent a gépen, zenélek (cubase), gépészeti tervezőrendszerek, játékok, internet, mégis pöccre megy minden a mai napig. Másoknál a gép meg a semmitől összeomlik 1-2 hét után. Emberek, hát miért vagytok ilyenek? Az okostelefonotokat meg ugye nem szoktátok ujratelepiteni, hanem inkább vesztek egy másikat, valljátok be na, hogy buták vagytok.
2013. febr. 18. 21:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát erröl beszéltem.
2013. febr. 19. 01:45
 12/21 A kérdező kommentje:
de különben az asztali gépemen 4 éve van ugyanaz a rendszer és automatikus frisstiés sose volt bekapcsolva, mégsincs rajta virus sosem...egyszer volt csak, amikor részegen telepitettem fel egy játékot...de másnap fel is tünt, hogy akadoznak dolgok, és rögtön fel is tünt, hogy egy processz fogja a procit non-stop. Megnéztem google-n, irták hogy virus és nehéz töle megszabadulni, mert visszajön ugyis, na hát én kitöröltem amit találtam vele kapcsolatba fileokat meg a registryböl, 1 restart és nyoma sincs sehol azóta sem. Mások meg ott sirtak, hogy nem tudják letörölni. Sztem azért nem tudják letörölni, mert seghülyék a témához. Mert oké, hogy buták, de akkor ne arra recskázzanak már, hogy kinek milyen gépe van, mert játék-poresz-film-facebook kombón kivül ÚGYSE használják másra...nekem a szakdogám pl egy viszonylag kis méretü feladat volt igy ipari szemmel nézve, mégis fél napot futott az egyetemen egy ilyen 4procis munkaállomáson az egyetemen...16 giga ramot ugy lefogta, mint annak a rendje. SZal nem kell gizdázni, hogy ilyen meg olyan gyors a géped, mert ha használnád valamire, akkor hamar korlátaiba ütköznél...persze ha a korlátokat az jelenti hogy nem megy rajta a legujabb játék akkor para van...annak kéne jelenteni a korlátokat, hogy olyan komplex dolgokat csinálsz a gépen, hogy már alig birod rajta megcsinálni.
2013. febr. 19. 02:02
 13/21 A kérdező kommentje:
2013. febr. 19. 02:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha majd egyszer kijózanodsz, és tiszta fejjel

végigolvasod, hogy milyen mások számára teljesen érdektelen dolgokat zagyváltál össze, biztos égni fog a pofid.

Egy mondattal le lehet rendezni azt amiről a te kérdésed szól:

AKI HÜLYE? AZ MEG IS ÉRDEMLI ! ENNYI.

2013. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja, hogy a frissítésekre nincs szükség, butaságot állít és ráadásul ezt a téveszmét terjesztve kárt okoz!
2013. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 lindmayer ***** válasza:

TE NEM VAGY NORMÁLIS!

ilyen stílussal semmire sem fogsz menni, csak arra, hogy mindenki idiótának fog tartani(joggal)

lehet hogy te az informatikában jártas vagy, de valljuk be hogy, hogy mondjuk a joghoz buta vagy

vagy mondjuk nem tudsz egy védőoltást beoltani a gyerekednek(vagy bármely más személynek)


ezek után kijelenthetjük hogy te kedves kérdező buta vagy...

2013. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
de számitógépe+internete elég sok embernek van manapság és nyomkodják éjjel nappal mint a hülye a legkisebb következetesség nélkül.
2013. febr. 19. 16:21
 18/21 A kérdező kommentje:
kell a frissités, de olyan részeket ne frissitsen, amit soha az életbe nem használok. Mert oké, az a legkönyebb, hogy lenyomni a felhasználók torkán mindent, ugyse érdekli öket...
2013. febr. 19. 16:22
 19/21 lindmayer ***** válasza:

ha értesz a gépekhez, akkor csináld, de hogy ha valaki nem ért a számítástechnikához, akkor az inkább ne nyúlkáljon a frissítések között, meg amúgy az egész rendszerhez, mert többet árthat mint amit használ

te sem tudod, hogy pontosan mi van a gyógyszerben, de mégis beveszed, mert az orvos azt írta fel, és őtalán ért hozzá; sokan meg nem mennek el orvoshoz, és inkább magukat próbálják kúrálni, sokkal kevesebb sikerhez



persze fel lehet háborodni, de ha egy ismerősöd megkérdezi, akkor most bekapcsolva hagyjam a frissítéseket, vagy kapcsoljam ki, és te azt válaszolnád nekem, hogy kézzel frissísem, akkor én elküldenélek a melegebb éghajlatra, mert sem energiám, sem időm sincs arra, hogy a különböző oldalakra menjek és a frissítéseket bogarásszam, hogy mit kell feltenni és mit nem

így hát csak simán bepipálom, hogy a fontos frissítéseket végezze el(ezt szoktam ajánlani az átlagusernek is)


de tényleg, ha valaki a segítségedet kéri és te ilyen stílusban beszélsz vele, akkor inkább azt mondja, hogy inkább hülye marad, mint hogy téged hallgasson(vagy cxsak mástól kér segítséget, tanácsot)

2013. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én csak akkor akadok ki, amikor egy képet nem tud megnézni, aminek elküldöm a linkjét, mert ugy elnyomkodta a gépét, hogy a linkre kattinva magától lementi valahova egy gagyi toolbar vagy addon, és nyávog, hogy ő most nem tudja megnézni a képet, mert nem és kész. És tudom, hogy azért nem tudja megnézni, mert digitálisan analfabéta
2013. febr. 19. 17:35
1 2 3



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!