Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer aspire 5755-ös laptopom...

Acer aspire 5755-ös laptopom van és van benne 1gy 4 gb 1333mhz ram benne az lenne a kérdés hogy ha tennék bele még egy kingmax 8gb 1333mhz ramot azt felismerné még a 4 gb mellett? A gyári könyvében az van hogy max 8gb ig tuningolható.

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Felismerne belőle 8 gigát. Ennyi a változás. Bár lehet felismerne többet is, ezzel nem vagyok tisztában. De 8 giga jobb mint 4.
2013. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én éppen olyat raktam pluszba amit írtál, van benne így 8 giga ram, alap esetben így a win elvisz 2.5 gigát.

Az egészből annyit veszel majd észre hogy a háttérben futó progik az első betöltés után megmaradnak a háttérbe és ha előhozod legközelebb gyorsabban elő jönnek, a winchester kevesebbet tölt. Illetve a firefoxtól kezdve más progik is többet tudnak majd használni. Bár nekem mindig van feleslegesen fennmaradó 3-4 gigám ígyis.

2013. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!