Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nálam egy HP650 típusú...

Van nálam egy HP650 típusú notebook és valahogy nem akar boot-olni dvd-ről. Nem tudom hogy hol kellene azt beállítani hogy dvd-ről bootoljon. Jelenleg win8 van rajta és win7-et szeretnék tá rakni. Hol kell beállítani hogy bootoljon dvd-től?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Boot menü ha van induláskor látod egy pár pillanatra(valamelyik F bill. szokott lenni-gyártófüggő), vagy a bios-ban a megfelelő menüpontban, mielőtt lepusztítanád a win8-at érdemes megnézni van e a géphez win7 támogatás, illetve ha eredeti a win8 akkor mindenképp érdemes lenne fent hagyni, válts desktop-ra és kb. ugyanaz mint hetes.
2013. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na eddig sikerült a win7 feltelepítése csak az a gond hogy amikor vissza állítom hogy a vinyóról bootoljon akkor is kidob egy hülye dolgot hogy nyomjam meg F2 vagy ESC-t a folytatáshoz... nem értem hogy miért nem tud bootolni a vinyóról ha egyszer vissza állítottam mindent úgy ahogy volt
2013. febr. 14. 15:27
 3/3 anonim válasza:
Hali!Sikerült megoldanod ezt a rendszerindítási problémát?Mert jelenleg én is ezzel küszködök!
2013. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!