Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Skype-on kaptam egy...

Segítség! Skype-on kaptam egy linket azzal a szöveggel, hogy: haha, te vagy ezen a képen? *link*

Figyelt kérdés
Sajnos akkor még nem tudtam a vírus létezéséről. Amikor nem jött ki a kép utána néztem, hogy mi lehet ez és akkor jöttem rá, hogy gond van. Átfuttattam a vírusirtót, kapásból talált is 21 kártevőt - az átlag nálam 2-3 szokott lenni - ez az irtás elég, hogy ezt a bizonyos "trójai falovat" (úgy emlékszem valami ilyesmit írtak a leírásban) kiirtsam vagy most várhatom, hogy összeomoljon a rendszerem és elvesztek mindent a gépemről?! Szakértők segítsenek..előre is köszönöm!

2013. febr. 13. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vidd szakemberhez, aki tud segíteni!
2013. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Max jövőhéten bírnám, addigra meg késő, ha ez még a gépemen élősködik :S
2013. febr. 13. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
kaspersky
2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sajna én is ráklikkeltem. Egyenlőre semmi nem történik. Most volt nálam egy értő ember, nem tudott mit mondani.Youtube-n van egy leírás mit kell csinálni. n is várom az ötleteket.
2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
még mindig kaspersky az ötletem
2013. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor együtt várjuk a történéseket, egyenlőre nekem sem történt semmi :)
2013. febr. 16. 00:17
 7/12 anonim válasza:
4-es vagyok. Ma volt nálam szakember nem talált semmit a gépen. Lehet te is megúsztad.
2013. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nekem sincs hiba a gépen, szerintem a gyors vírusirtás segített. :)
2013. febr. 18. 20:37
 9/12 anonim válasza:
#1-es komolyan gondoltad, hogy vigye el szakemberhez? ez egy egyszerű vírus, a skype-ban már régebben volt egy ilyen valami más szöveggel. Egy a lényeg: Ne kettints rá, mert vírust küld a gépedre!
2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyébként meg a géppel semmi baj, ez a skype hülyesége
2013. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!