Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb mennyi forintért lehet...

Kb mennyi forintért lehet venni, vagy összerakatni egy netezésre frankón alkalmas számitógépet?

Figyelt kérdés

Nem sokat értek hoozá, de amim van az kegyetlen lassú és már haldoklik is: 40Gb winyó, 500Mb ram, 1.7 intel processzor, 250Mb videó kártya. pentium 4es

Na ennél jobb kéne, amin nem akadozik a videólejátszás, és nem tart 20percbe a bekapcsolás.


2013. febr. 11. 19:01
 1/4 Rasta Joint ***** válasza:

Újonnan talán ez lenne a "legalapabb" összeállítás szerintem:


AMD A4 5300 processzor

Asrock FM2A55M-DGS alaplap

Kingmax 4GB DDR3 1333MHz memória

Hitachi 500GB 16MB SATA2 HDS721050CLA362 merevlemez

Samsung SH-224BB/BEBE fekete OEM DVD író

GABA 2936 számítógép ház

FSP HEXA 400W tápegység


60,721 Ft


Ez bőven jó netezésre, filmezésre, multimédiára, irodai felhasználásra vagy régebbi, kis gépigényű játékokhoz. Később még fejleszteni is lehet.Persze olcsóbban is össze lehet hozni, ha néhány alkatrészt megtartasz, pl: gépház(ha nem fekvő gépház), dvd olvasó(ha SATA csatlakozású, bár nem hiszem), vagy ha beéred 250GB-s merevlemezzel(viszont csak egy ezressel drágább az 500GB-s). Esetleg még használt gépeket is nézhetsz, de nem tudom szeretnél-e használtan vásárolni.

2013. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igen! Van ára! Kb ennyi a havi fizetésem, szoval nem mostanába veszem meg. DE azért köszi a választ:))
2013. febr. 11. 22:34
 3/4 Rasta Joint ***** válasza:
Hát igen, nem valami olcsó. Persze, mint mondtam használtan is tudsz nézelődni. 25-30 ezerért már kapsz 2 magos processzorral ellátott konfigot,ami jobb, mint a mostani géped. Ha jó neked a használt, akkor ajánlom a hardverapro.hu-t. Itt találhatsz olcsón 1-2 jó gépet:) Sok sikert hozzá!
2013. febr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2013. febr. 13. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!