Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Projektort és értelem szerűen...

Ruszob1989 kérdése:

Projektort és értelem szerűen vásznat is szeretnék venni és 5.1 hangfal rendszert. Most nézegettem a méreteket. És a szoba mérete miatt. Muszáj a hangfalakt a projektor vászon mögé tennem. És mi a kérdés?

Figyelt kérdés
A kérdés az: Menyire ereszti át a hangot egy közepes minőségű vászon?? Találtam most különleges vásznat ami pont az ilyen esetekre van megtervezve de az 100.000 ft :( Anyit pedig nem is akarok/ nem is tudnék rászánni

#Projektorvászon
2013. febr. 7. 10:28
 1/4 Osynho ***** válasza:
A magas hangoknak biztosan nem tesz jót. A földi tart a vászon? Vagy hogyhogy nem fér el sehol a hangcucc?
2013. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
L alaku a szobánk és a szoba azon rése ahova kigondoltam (a szoba elrendezése csak oda engedi) 240 cm azt hittem hogy elég ha az álló hangfalakra 18 cm szélességet számolok és a falra szerelem majd. igy mindent össszevéve 200 cm széles és 168 cm magas lett volna a vászon. De ha a vászon hang át engedése "megfelelő" lenne, akkor a vászon lehet 235 cm széles.
2013. febr. 8. 07:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a padloig tart. A padlótól 108 cm kezdődne onnan lenne 168 cm , és a plafon és a vászon teteje között 2,5 cm lenne. A vászon alatt pedig a tv és a TV álvány lesz.
2013. febr. 8. 10:46
 4/4 Osynho ***** válasza:
A vászon megöli a hangot. Egyébként a falra szokás tenni a vásznat, így nem is férne alá a hangfal. Szóval én kisebbet vennék és mellé a hangcuccot.
2013. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!