Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WindowsXP Service Pack 3 mi...

WindowsXP Service Pack 3 mi kárt tehet a gépemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lumia telefonom miatt fel szeretnép telepíteni a zune-t a gépre és ehhez sp3 packot kér. Meg is szereztem, de nemtudom mit fog csinálni mikor feltelepítem. Nem töröl semmi adatot meg semmi ugye? Köszönöm válaszotok.

2013. febr. 7. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem töröl semmit.
2013. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez volt, internetes bank miatt kellett a SP3. Megy minden szépen és jól.
2013. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy frissítés, elvileg semmi nem fog eltűnni a gépedről...
2013. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lajos54 ***** válasza:
Igazából az sp3-nak már rég fent kellene lennie. Sok dolog csak akkor műxik rendesen, ha minimum az alap 3-as szervizcsomag fent van. A többi (még elérhető) frissítésről nem is beszélve...
2013. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most lett nem rég újratéve a gép, szerintem ez az oka , hogy nincs rajta minden. Köszönöm szépen a hozzászólásokat. :)
2013. febr. 7. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Ird ki és úgy telepítsd.

[link]

2013. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már megtettem a délután folyamán köszönöm :) eddig semmi gond gördülékeny. De most bombáz sorra frissítésekkel :)

A Zune pedig nagyon tetszik :)

2013. febr. 7. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Én életemben nem használtam frissítéseket. És nem akarok senkit megbántani, de ki az a hülye aki külön rakja fel a Service Pack-ot? Rohadtul belassítja az OS-t.
2013. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gyuripapa21 ***** válasza:

Te jó ég. Én életemben nem használtam frissítéseket. És nem akarok senkit megbántani, de ki az a hülye aki külön rakja fel a Service Pack-ot? Rohadtul belassítja az OS-t.


Pldul én vagyok az a "hülye",mivel 2002-es eredeti telepítőm van és azon nincs pack.

2013. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Golan Trevize ***** válasza:
Te jó ég, én meg az a hülye vagyok, aki tudja, hogy nem lassítja a rendszert.
2013. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!