Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Budapesten hól van olyan...

Budapesten hól van olyan üzlet ahól olcsón lehet kapni kétrétegű DVD lemezt?

Figyelt kérdés

Budapest belvárosában tudtok olyan üzletet ahól olcsóbban adnak duplarétegű dvd lemezt?

Nekem kettő kellene mindenhól csak nagy kiszerelés van és darabszámra meg 600-700 ft ezt sokkalom valaki tud olyat ahól olcsobban meg lehet venni?


2013. febr. 6. 23:11
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Hivatalosan nem hiszem írnának ilyen boltot, mert ugye az ár NAGYOBB részét az Artijus matrica teszi ki, anélkül forgalmazni meg elvileg tilos. (Lásd még pia és kávé zárjegy.)

Így két lehetőség van, keresel interneten sutyiban hirdető illegális lemezárusokat vagy rendelsz online szlovákiai cégtől aki ki is szállítja X ezer forint felett.

2013. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem köszi! :))

Hát jó lenne valahogy hozzá jutni! :(

2013. febr. 6. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj ki a tigrispiacra budapesten a keleti pályaudvartól 2 x kell átszállni villamosra és 10 perc alat ottvagy ott 155 ft ért vehetsz nekem van egy ismerösöm anál is 155 ft.
2013. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ez eszembe sem jutott volna :D

Köszi a tippet! :))

2013. febr. 7. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!