Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékot ajánlotok?

Milyen játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sok-sok órát szántam a google-re, hogy hátha találok valami normális, nekem megfelelő játékot,de semmi..

Tudtok valamit ajánlani?


Amit keresek, az stratégiai, vagy FPS nézetű RPG, és az RPG-ből is inkább a középkori stílusú.

Stratégiaiből meg szintén inkább a középkorra hangolódom.


Rengeteget ismerek, rengeteget végigjátszottam stratégiaiból is meg rpg-ből is, és már alig találok valami nekem valót.


Ezt is vegyétek figyelembe..

számítógépem:

512MB VGA

3GB RAM

2.7 GHz Dual Core CPU



2013. febr. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én inkább stratégiában vagyok otthon, azokat tudok ajánlani


Europa Universalis III - kismillió mod van hozzá, még ha ismered is a játékot, rengeteg újdonságot tud mutatni

Crusader Kings II - viszonylag új, de amúgy stratégia fanoknak jó játék

Civilization 4/5 - Az 5 akadhat egy idő után nagy pályákon.

Stronghold - Klasszikus.

Warcraft III - Ez ugyan sci-fi, de hangulatra ott van amit te akarsz, ha már ismered játszd újra más nyelven (próbáltam, jó móka franciául :D )

2013. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Dungeon defenders- Stratégia lehet fps nézetbe váltani és rpg is meg van multiplayer is meg vannak benne íjpuskák meg kardok de ugyanúgy golyószórók meg lángszórók is tehát középkor is van benne meg modernkor.

szerintem megvan a nekedvaló játék :D

2013. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm.:D

A warcraft-ot már hihetetlenül eluntam még anno, nem tudnék vele újra játszani, a Civilization IV-et rongyosra játszottam régebben minden kiegészítőjével, az V-öt már nem merem letölteni, egyszerűen azért mert valami brutális gépigénye van, de így vagyok az Anno 2070-nel is.

Most a Diablo III-mat szeretném kipróbálni mert régen én nagyon rákockultam a Dianlo II-re, de hát az egy alap volt mindenkinél.

A Dungeon defendersről most néztem videókat,nagyon tetszik!:D

Eddig én a Dungeon Keepers 2 nevű játékkal játszottam sokat, bár úgyhallottam van már 3. része, azt is meg nézem.

Én igazából régi játék fan is vagyok, jöhet olyan is, csak élvezhető legyen.

Olyasmi érdekelne nagyon, ami olyan mint a Dark Messiah of Might and Magic, mert az egy epic játék, mint a stratégiai változata, a Heroes of Might and Magic. (abból anno a 3. rész fogott meg, és nemrégiben az 5., a legújabb nekem nem jön be, szóval ilyesmik jöhetnek ha tud valaki hasonlókat)

Köszönöm!:)

2013. febr. 6. 20:23
 4/4 Kyko1000 válasza:

Például Magicka-Jó varázslós,harcolós :D

Vagy Asassin's Creed III-Az se rossz :)

Metin2- báár :(

Vagy Minecraft-Jó öldöklős elsőnek nem tetszik a grafika miatt de utána jó lesz :DD

És WoW Báár ezt utálom XD

2013. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!