Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon hosszú nevű fájlokat...

Nagyon hosszú nevű fájlokat hogyan másoljak?

Figyelt kérdés
Csak egy példa: innen lementett rémesen hosszú kérdés (egy az egyben mentette le). Átnevezgetni nincs idő, rengeteg van! Tanulmányhoz kellenek. Mindent próbáltam már: másik vinyóra, pendrive-ra, lemezre. Xp-vel, win7-el, különböző író programokkal. Tömöríteni (nem tudja a winrar), unlockerrel (meg se jelenik). Egyszerűen semmi sem kezeli. Mit lehet ilyenkor csinálni! Bármilyen megoldás érdekel. Dropbox kilőve, mert több Gb. Total commanderrel sem megy. Mindenütt hibákat ír ki. Csak azt nem értem, a gépre hogy tudtam lementeni? Ott is jelzett néhánynál, azokat azonnal átneveztem!

2013. febr. 5. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Átnevezgetni nincs idő?

Total Commander 5 perc alatt megcsinálja. (Fájl - csoportos átnevezés)

2013. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hogy? Egyszerűen jelölgessem ki ami már túl hosszú? Weblapok, a mappáját is átnevezi? :O
2013. febr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!