Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik iPhone 3G alaplapot...

Xyc kérdése:

Melyik iPhone 3G alaplapot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Haverom iPhone 3G-jének rossz a wifije. A wifit megcsinálták neki egy szervizben. Azt mondták neki, hogy ha mégegyszer leejti a telóját akkor nem tudják megcsinálni (tehát az alaplapon egy chip megdöglött).

Nos mivel maga az alaplap kicserélhető meglehet csinálni.

Márcsak kéne nekem egy alaplap. Én keresgéltem alaplapot, de nem sok sikerrel.

Tudnátok esetleg linkelni nekem olyan alaplapokat amiket kiszállítanak M.o.-ra, és értelmes ára van (tehát nem kísértetiesen olcsó, nem durván drága)? Nem szükséges, hogy gyári független legyen (én is kitudom neki függetleníteni).

Köszi előre is!



2013. febr. 5. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Óóó köszönöm a sok értelmes és hasznos tanácsot!

Abszolút megéri itt kérdezni.

Csak tudnám mi a f@sznak ez a k*rva oldal, ha senki nem válaszol a kib@szott kérdésemre, ha meg válaszolnak akkor az meg tuti, hogy itt-ott hibádzik, vagy nem is rendes válasz. Nem vagyok rég óta felregisztrálva erre az oldalra, volt talán 4 db kérdésem és ebből talán 1-szer kaptam elfogatható választ. Grat!

2013. febr. 9. 14:15
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és nehogy megerőltessétek magatokat így utólag, havernak nem kell alaplap, vesz új telót.
2013. febr. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!