Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem a jobb grafkarit...

Miért nem a jobb grafkarit használja a notebook?

Figyelt kérdés
Tehát adott 1 Lonovo G780-as notebook.Van benne 1 gforce 630-as kártya és 1 integrált intel 4000-es grafkártya.Leszedtem az nvidia drivert,felraktam,beállítottam h ezt (azaz a 630-ast)használja a gép(nvidia driverben)erre a ccleaner azt írja h az intel 4000-rest használja a gép.Mit kéne tennem h ez ne így legyen?
2013. febr. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk BIOS-ban átállítani hogy ne az legyen az az alapértelmezett
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert semmi szükség arra, hogy a CCleaner futása alatt a nagyobb kari zabálja az áramot. Hidd el, hogy amikor szükség van a gyorsabb kártyára, akkor bekapcsolja a win kérdés nélkül is, amikor pedig nincs, akkor a kevesebbet fogyasztót használja.

#1-re nem hallgatnék, mert pocsékolás lenne feleslegesen járatni a nagyobb kártyát.

2013. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazad lehet 2.-ik :)
2013. febr. 4. 22:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah most belelestem a Biosba is és kiderült h az van itt is beállítva h a jobb kártyát használja a gép,és ennek ellenére még mindig nem azt használja.

Valami ötlet?

2013. febr. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!