Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet egy letöltött videóból...

Lehet egy letöltött videóból csak a zenét valami programmal vagy egyébbel letölteni vagy lemásolni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy 4 perces videó és nagyon tetszik a zenéje de szó szerint sehol nincs fent jó minőségben, de én nagyon szeretném megszerezni. Letöltöttem a videót a youtuberól de nem tudom hogy hogyan szerezhetném meg onnan a zenét.

2013. febr. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
a video letöltők többnyire rendelkeznek olyan funkcióval, hogy mibe szeretnéd letölteni, de a video konvertálók is (tehát mentheted mp3-ba is)
2013. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

*****


bemásolod a linkjét a videónak a üres helyre, aztán katt a "Click here to get your Download link" feliratra, aztán "download mp3" feliratra. lehet nem lesz elég 1 kattintás



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:

A már letöltött videóból az alábbi program segítségével is kimentheted a hangot:


[link]

2013. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Freemake audio converter a legjobb és legmegbízhatóbb
2013. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A youtube videó linkéből kiveszed ube feliratot. Példa: youtube.com/stb Kitörlöd az ube szót. És fel fog jönni egy oldal ahol le tudod tölteni csak a mp3 formátumban.
2020. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!