Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel töröljem le a moly...

Mivel töröljem le a moly maradványait a LCD monitorrol?

Figyelt kérdés
A multkor leöltem egy molyt a monitoron, s a hulláját eltakaritottam de valami fekete zsir maradt rajta, hogy takaritsam el anélkül hogy kárt tegyek a monitorban?
2009. szept. 3. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Puha ronggyal tisztítsd le. Le kell jönnie.
2009. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosogatószeres puha ronggyal.
2009. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüvegtisztító ronggyal szoktam, ha nagyon koszos akkor egy kis clin ablaktisztítót fújok a rongyra.
2009. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó elég jó, csak nehogy befolyjon a monitor burkolata alá az ablaktisztító.
2009. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erre én is vigyázok, azért is fújom előbb a rongyra, és csak utána a nedves ablaktisztítóssal törlöm le a monitort először a középső részeken, a szélén csak akkor amikor már eléggé megszáradt az anyag.
2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Az ablaktisztítótól és egyéb vagyszerektől be fog mattulni, ha nem üveg lap van az LCD elején hanem csak sima műanyag.

Nedves papírzsepi (tiszta vizes) és utána száraz. Vagy van speckó LCD tisztító kendő először a nedvessel utána a szárazzal kell áttörölni, és nem vonzza magához a port egy ideig. A lepkét pedig máshol kell leölni...

2009. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Elég gagyi LCD-d lehet, ha ettől be mattul...
2009. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!