Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a sims 2be bele...

Hogy kell a sims 2be bele tenni azokat a cuccokat amiket netrl töltöttem le (pl. ruha, haj stb. )?

Figyelt kérdés
Létszí segítsetek mert én nagyon nem értek ehhez!előre is köszönöm szépen!
2009. szept. 2. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg az EA Games/The Sims 2/Downloads mappába kell tenni őket!

(Ez már személyes rész:Nekem nincs olyan mappa!!!Hova tegyem őket akkor?)

2009. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

kell hozá winrar program is, ha nincs töltsd le! ha sims2 package formátum, akkor csak rákattintasz és automatikusan telepíti! ha winrar formátum, akkor keresd meg a letöltés helyét, /nekem mindig az asztal/ jobb gombal katt és kibontás:mondjukxy

akkor megjelenik egy mappa. keresd meg a dokumentumokba az EA games mappát, the sims2, downloads és oda illeszd be a letöltés mindkét részét a winrar formáját és a mappát illeszd be a downloads mappába! ha nincs ilyen mappa hozd létre! vigyázz, a letöltések nagyrészéhez mesh is kell! a mosthesims2.com on ki is van írva hogy meshes need, utána egy link arra katt és letöltöd a mesh-t! a mesht is úgy kell mint a letöltéseket ugyanúgy kibontod és beilleszted.

lehet hogy kicsit bonyolutnak tűnik elsőre de nem olyan nehéz!

2009. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy downloads mappát
2009. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A létszi egy kicsit fáj
2009. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi?miért?
2009. szept. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!