Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Outlook 2010 ékezetes karakter...

Outlook 2010 ékezetes karakterek helyett értelmetlen karaktereket hoz néhány napja. Hogyan lehetne átállítani?

Figyelt kérdés
A levelek amelyekben az ékezetes karakterek torzultak UTF-8 kódolásúak...a levelekre kattintva, hiába váltok közép-európaira, vagy nyugat-európaira, akkor sem jelenik meg az üzenet tökéletesen. Mi lehet a gond?
2013. jan. 29. 10:08
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

nézd meg a beállításoknál (olvasás) a betűtípusokat

[link]

illetve a nemzetközi beállításokat (közép európai (ISO))


Esetleg valamelyik betükészlet hibás telepítsd újra.

Vagy az Office -t húzd újra,telepíti a betűkészletet!

2013. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt figyeld: van 2 e-mail címem egyikről a másikra küldtem levelet. Ha közép-európain van és elküldöm az e-mailt eltorzulnak a karakterek. Ha átállítom az érkezési és fogadási kódot is "egyénire" - ami a bánat tudja mit takar", akkor jól megy el, de a beérkezett levél már közép-európai kódolású lesz. Én ezt nem értem...
2013. jan. 29. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:
2. már nem bírtam megcsinálni, ebből újratelepítés lesz valószínűleg.
2013. jan. 29. 10:53
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Nem tudom, valami elkavarodhatott rendesen! Talán a küldésnél a MIME -típusnál ne legyen beállítva szöveg kódoló (nincs)!

Sok sikert!

2013. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sikerült beállítania a kollégámnak: kódolások automatikus kiválasztásának jelölését kellett kivenni. Eddig működik, remélem így marad. Köszönöm a segítségedet!
2013. jan. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!