Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sony Xperia P miért csak 11...

A Sony Xperia P miért csak 11 Gb-t lát, a 16 Gb-ól?

Figyelt kérdés

sziasztok nemrégibe vettem egy sony xperia p-t és nem tudom felfogni hogy a 16 gb-t memóriából miért csak 16-t lát...

ha valaki tudja rá a választ,vagy esetleg a megoldást hogy többet lásson akkor válaszát előre is köszönöm :) vagy ha bárki bármilyen tippeket tudna adni a telefonnak kapcsolatban azt is megköszönném :)



2013. jan. 28. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi a felhasználható belső memória.
2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés az a 11GB, tesztekben 13Gb felhasználható területet írnak, bár ha tettél rá esetleg ezt azt akkor már mindjárt kevesebb.
2013. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát amikor kihoztam az üzletből akkor látott 11 gb-t... azóta persze tettem rá ezt azt :) ja és azt elfelejtettem a kérdéshez írni hogy ha valaki tudna mondani olyan programot amivel az alkalmazásokat gyorsan és egyszerűen le tudom állítani megköszönném :)
2013. jan. 28. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

advanced task killer

go launcher beépített

2013. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!