Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiírni XBOX360...

Miért nem tudom kiírni XBOX360-ra a játékot? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nagyon-nagyon mérges vagyok! Eddig gond nélkül ki tudtam írni őket!

Infók: 3.0-ás Flash. Eddig a Dead Island-et, Dantes Inferno-t, Bayonettát és Silent Hill Homecomingot írtam ki Image Burnben, a Layer breaket 1913760-ra állítva. Tök simán ment. 2 Maxell és 2 Verbatimra írtam ki őket.


3 napra rá leszedtem a Resident Evil 5-öt, ugyanúgy írtam ki, mint eddig: Successful volt az írás, ám amikor betettem Boxba, csak az xbox-os videót játszotta le... Mondom behalt a Dvd-íróm, a barátom gépén majd kiírom. Ugyanaz a hiba...


Új próba: Castlevania... Vagy írás közben dobott ki hogy "Power Calibration Area Error" vagy el se indult, a logban ezt írta: "invalid field in parameter list". Rayman origins és Resident Evil 6-nál ugyanez...



2013. jan. 28. 03:13
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtad hogy az xgd3 játékokat máshogy kell kiírni?? és szerintem ezek azok. keress rá a googleban többet nem írok. :D
2013. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem a layer break lesz a hiba mert ujjabb játékoknál

ez a layerbreak:2133520 ja meg az abgx-t se árt használni(felpatchelni a játékot)

2013. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkesve, de köszi nektek, amugy kiderült hogy dvd irom halt meg. (baratome ugyanaz a rosszfajta laptopos Slimtype dvd iro) Vettem egy LG külsö irot, eddig mindent hibatlanul kiirt :)
2013. febr. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!