Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ''kütyüt'' vegyek...

Milyen ''kütyüt'' vegyek magamnak 50 000Ft-ból?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon sokat kell várnom a buszra. 1 óra minimum. Sajnos ilyen a menetrend, hogy én nem érem el soha a korábbi buszt. Mivel ez mindennapos ezért gondoltam rá, hogy veszek valamit magamnak amivel elütöm az időt. Ahol várok a buszra/vonatra ott van wifi tehát ez az elsődleges szempont, hogy legyen rajta wifi, tudjak rajta játszani, esetleg filmet nézni. Erre egy tablet vagy egy nagyobb kijelzőjű telefon lenne a jobb?

Illetve mit ajánlatok tabletet illetve telefont. Tabletből csak inkább ilyen névtelenek/kevésbé ismertek vannak ennyi pénzért (myaudio) de ettől nem feltétlenül óckodok, ha jó vélemények vannak róla és nincs sok baj a termékkel.

Válaszokat előre is köszönöm



2013. jan. 27. 15:51
 1/9 anonim válasza:
Sztem vegyél 1 tabot.pl.: dps dream7 -et vagy 9 et.ezek jók a wifizésre.
2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Osynho ***** válasza:
2 magos, 1gb ramos, ips kijelzős tabot keress szerintem. Ezek már használhatóak is valamire.
2013. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! :)

de várok még további véleményeket :D

2013. jan. 27. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy biciklit és akkor nem kell várnod a buszra.
2013. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem sok kedvem van naponta 65km-ert biciklizni. Esőbe,hóba,hidegbe,szélbe :)
2013. jan. 27. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél Acer Iconia B1 A71 tabot 45.000 és nagyon jó!!!

(legalábbis ahol én olvastam)

[link]

2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:
Az Acer Iconia B1-ben csak 512mb ram van és tn paneles a kijelzője, ennyiért nem olyan jó vétel. :/
2013. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen azt én is néztem mert ugye mégiscsak van neve :D de miután elolvastam, hogy mit tud, nem is foglalkoztam vele tovább
2013. jan. 28. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ami marad, abból még egy jó tokot hozzá, egy 16 gigás memóriakártyát, esetleg egy fülest.

2013. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!