Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem eredetileg egy...

Amicos kérdése:

A számítógépem eredetileg egy windows xp lenne de egy windows 7-est töltöttek rá, és mondták hogy ez nem jó a gépnek és nem toom, hogy hogy lehet visszatölteni rá az xp-t! Segítség!?

Figyelt kérdés
Tehát a gépem így lassu, megbízhatatlan, és ezt szeretném helyre hozni!!
2013. jan. 27. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen géped van pontosan?
2013. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egy ilyen eredeti windows gép(lehet hogy hülyeség de nekem ezt mondták). Na és hát régi de naon gyors volt, csak hang nem volt és ezért azt mondták hogyha win.7 lesz rajta akkor minden jó lesz, de nem így lett(a hangfallal volt gond), és hát maradt a 7-es de lassu volt és a vírusírtóm se érzékeli a virusokat, tehát így sz'r!!! És nem toom hogy most mit tegyek!!!
2013. jan. 27. 12:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Am. ha segít egy ilyen hullám van az oldalán és a végén egy pont.
2013. jan. 27. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"eredeti windows gép"


ez most komoly?:D

2013. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Laptop vagy asztali?
2013. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit privátba kiderítettem:

intel pentium 4 2866 mhz

Abit IS7-V2 alaplap

Videokártya ATI Radeon 9550 / X1050 Series AGP-s

1GB ram


Plusz linkeltem a kérdezőnek 1-2 XP telepítés leírást.

2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi memóriával és Pentium4 procival Windows7-et telepíteni?! Az a csoda, hogy egyáltalán elindult. Erre a gépre XP vagy Linux (pl. Ubuntu) való.
2013. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!