Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom a monitorra...

Van egy kis gondom a monitorral meg az átalakítójával. Hogy működhet? Bövebben alul

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám,hogy a Gép és a Monitor bekapcsol meg minden jó csak nem érzékelik egymást. Egy másik monitorral is megnéztem hátha a monitorral van a baj de azzal is ugyanez volt. Testvérem szerint a bemenettel van a baj .. néztem neten sok átalakítót de egy rendeset se találtam. valami ilyesmi kéne de nem tudom,hogy ha usb-s átalakító bigyóval dugom be a monitort működne e ??? . itt a kép [link] jól jönne egy pár segítség és tanács vagy esetleg valami gondolat h más baja lehet..:| előre is köszönöm. L/16

2013. jan. 26. 13:00
 1/4 Osynho ***** válasza:
Csak azt nem írtad le, hogy milyen kábellel van most összekötve...
2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nagyon nem értek hozzá. de le fényképeztem. xD [link]
2013. jan. 26. 13:11
 3/4 Osynho ***** válasza:

Ez analóg, más néven d-sub kábel. A monitoron és a vga-n is van ilyen?

Sokat segítene, ha ezek típusát is elárulnád.

2013. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen monitorod van, és milyen videókártyád ?a fotó sajnos nem elég.

az a kis "bigyó" nem jó semmire, csak pénzkidobás volna.

Próbáld ki egy másik géppel hogy működik-e azzal.

2013. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!