Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elerni hogy a...

Hogyan tudom elerni hogy a netbookom rendszergazdakent kezeljen?

Figyelt kérdés
Ujrahuztam samsung recovery solutionnal 5el mashogy nem lehetett. Nem enged programokat futtatni.nem kerte a helyreallitasnal a gep aljan levo kodot. Ezt irja felallas utan can not create Marker File.

2013. jan. 25. 22:59
 1/2 tamás-pc ***** válasza:
Vezérlőpult>Fiókbeállítások>Fióktípus módosítás és kiválasztot a rendszergazdát :)
2013. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbáltam de sajnos így sem működik mert nem kínálja fel a lehetőséget, hogy az igenre kattintsak amikor engedélyezni akarja, hogy a program módosításokat csináljon. Azt írja: írjak be rendszergazdai jelszót és kattintsak az igen gombra. Nincs hova írni rendszergazdai jelszót mert nem dob fel olyan ablakot ahova lehetne ezért az igenre sem tudok kattanni. Tehát abba sem tudok belelépni, hogy a fióktípust módosítsam mert a fent leírtakat tapasztalom, és mellette a kis képnél írja is, hogy általános jogú felhasználó. Ez a nagy probléma!
2013. jan. 27. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!