Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1. Milyen gépház lenne az...

1. Milyen gépház lenne az ideális? (max20K körülÖ 2. Mennyire tudnám húzni? Minden válaszolónak zöldpacsi!

Figyelt kérdés
Üdv. A kérdésem a következő. Milyen gépház lenne nekem ideális egy core i3 3.3GHz, 8GB 1600MHz RAM és 2GB HD Ati vidikari mellé? A procira van cooler master TX3 hűtés szerelve. Eléggé lehűtené egy Sharkoon t28? Vagy valami komolyabb kell? Igazábol az a kérdésem, hogy jó lesz az a ház nekem? Mert az szép is és elég hűvösen tartaná a gépem? vagy ha nem akkor milyen lenne jó? Az i3-mas procimat az adott házzal (amit írtam vagy ajánlotok) azzal mennyire tudnám húzni?

2013. jan. 25. 19:41
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

i3 at leginkább semenyire mert nem szorzózármentes pl. i5 2500K t kéne használtan vened ha tuningolni akarsz

vagy 1156 os i3 ról van szó?

TX3 tól jobb hütö kéne komlyabb tuninghoz 10ezer körüli min. (12cm ventis nagybordájú)

2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz kösz. És tudsz valamilyen gépházat ajánlani? Vagy lehűti a Sharkoon t28 is normálisan? :D
2013. jan. 25. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen géphez elég egy olcsóbb ház is. Pl.: Cooler master rc 350\430\431 már ezek is bőven jók lennének hozzá és akkor esetleg egy i5-t is beleférne, ha még nincs meg az i3.
2013. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!