Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes letenni a számítógépet...

Érdemes letenni a számítógépet a földre a jobb hűtés érdekében és azért a -2-3 fokért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg hogy a földön több pórt szív be, mind kb 1 méterrel a talapzat felett.
2013. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőnyegre, padlószőnyegre ne rakd le, csempére, betonra vagy padlóra egész nyugodtan.

Hol fúj-szív a ventillátor? A hagyományos elől be-hátul ki rendszereknél a porral tényleg vigyázni kell - földközelben nagyságrendekkel több áramolhat be - ha hagyod. Ne hagyd, 500 forintos porszűrővel megelőzhető.

Amúgy ez nagyon soktényezős dolog, nem tudom hogy 40-ről akarsz -2-3C°-t elérni, vagy 70-ről. Ha más berendezés van mellette az asztalon (monitor, tv, dvd) akkor elképzelhető hogy javulna a hűtése, akár nagyobb mértékben is, de én ezt a 2-3 C°-t is túlzásnak tartom.

2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Így van, jól mondja az előző. -2-3 fok utána 2-3 -al több szöszpamacs, majd +8-10 fok.

Persze vannak olyan házak, ahol mindig patika rend van. Ott lerakhatod.

2013. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak hátul van egy ventillátor ami a meleglevegőt fújja kifele.De akkor nem rakom le a földre,inkább majd később veszek előre 2 ventit és megoldom :D
2013. jan. 22. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 1500-ért alávaló laptophűtőt ,usb-set a vaterán...
2013. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!