Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az baj ha mindennap megy a...

Az baj ha mindennap megy a laptop 7-8 órát?

Figyelt kérdés

nemrég kaptam(2 hónapja) és hát féltem.. de szeretem nagyon úgy hogy nehéz letenni :DD és nem nagyon kívánom bekapcsolni a számítógépet így.. mert ez gyorsabb is meg minden..

folyamatosan nézem a hőjét 83c foktól még nem ment feljebb ezt persze játék közbe érte el amúgy 36-45 az alap és szoktam lemeztöredezettség mentesíteni és vírusírtózni és az akkumulátor " akkumulátor védő üzemmódban megy" azaz sokat használom tápról és max 60%ig engedi feltölteni és van egy portalanító szoftver is rajta amit néha csinálok meg persze majd elviszem rendesen kiporoltatni egy félév után. Én így próbálom védeni de az idővel nem tudok mit csinálni.. :D remélem azért annyira nem árt neki :S nem nyüstölöm sokat játékokkal. max 1 órát játszok folyamatosan egy játékkal.. utána ki is kapcsolom max netezek egy kicsit utána.


2013. jan. 22. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minnél többet megy annál hamarabb fáradnak el az alkatrészek de ez években mérhető. Nálam napi 10-15 óra üzem (minimum) s 3 év után venti csere, hdd 4 évig bírta...
2013. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez totál egyénfüggő, hogy kinek meddig bírja. Haverom nyüstöli vagy 5 éve az Asus gépét, és bírja neki, annyi hogy már jönnek ki az elhasználódás jelei, neki épp az akku halt be.


Nekem 4 évnyi nyúzás után a töltő adta meg magát, de máskülönben semmi baja, szervízbe sem volt.


De volt ismerősöm aki meg 7 lakat alatt tartotta, alig járt a gép, és mégis 1 év után tönkrement.

2013. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont azzal fogod hazavágni, hogy folyton összevissza terheled. Vagy folyamatosan terheld órákig, vagy ne piszkáld, de azt ne csináld, hogy csak egy-egy órára, fél órára hajtod meg, mert ezzel ártasz a legtöbbet. A laptopok legnagyobb ellensége a hő, és az ezzel járó tágulás. Minél többször melegíted fel majd hűtöd vissza, annál hamarabb fog tönkremenni az alaplapod. Sose használd ágyon, vagy bármi olyan helyen, ahol nem tud rendesen szellőzni. Még így sem közelíti meg egy asztali PC szellőzési/hűtési képességeit, szóval soha nem is fognak annyit kibírni.
2013. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A laptopom napi 18 órát használom,még nem lett baja
2013. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!