Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a képernyőt?

Figyelt kérdés
Gyerekek nézték rajta a mesét és mikor idejutottam a képernyő el lett forgatva 90fokkal.Hogyan tudom visszaállítani?
2013. jan. 21. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a videókártya beállításainál lehet javítani.

Ha szerencséd van, akkor alul a tálcán kint van a VGA driver ikonja, erre kattintva visszaforgathatod, ha nincs, akkor jobb gomb az asztalon és tulajdonságok.


nVidia VGA:

Asztalon jobb klikk, Tulajdonságok, Beállítások, Videokártya neve, a bal oldali kinyíló menüben a Képernyő tájolása, ott lehet változtatni...

vagy:

[link]


Az Intel VGA káryáknál a Ctrl+ALT+nyilak segítségével lehet a képernyőt forgatni.

2013. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nyilak ctrl+alt kombinációjával sikerült. A tulajdonságoknál egyszerűen nem lehetett átállítani a fokot. Fél napig eldöntve használtuk a képernyőt a gyerekekkel.:s Nem is tudom mi lett volna nélkületek.:) Köszönöm!!!
2013. jan. 22. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!