Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki meg tudna segiteni...

Dpoker kérdése:

Valaki meg tudna segiteni benne mi lehet gond? Felraktam minden alapvető programot (hang, videokártya, alaplapi driverek) és mikor

Figyelt kérdés

felrakok valami játékot (pl, CS, BW, GTA. Vagy akármi) elindítom az exe. és hang van kép nincs újra teszem a játékot és ugyanez. Sehogyse műkődik. Valakinek valami ötlet? Jahm. és amikor betöltötte a játékot (amit nem is látok csak a hangból szűröm le) akkor a monitor elkezd váltakozni Analog-Diligat között, mmint a jel amit küld (sztem) (Üzenetbe is jöhet, alaplap:


ASUS p4r8l2 vidi: ati 9100 pro (alaplapi) ram: 2GB proci: Intel C-D (3. 06 GHZ)



2013. jan. 21. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulnagy felbontáson vannak a játékok
2013. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 compactegon ***** válasza:
alsó kategóriás AGP-s videókártya (2003 körüli gyártás, ráadásul alaplapi)...ne csodálkozz rajta szerintem, ha meg sem moccan rajta semmi.
2013. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!