Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltötem a Photoshop próbave...

Letöltötem a Photoshop próbaverzióját, de nem találom a gépemen. Hol keressem? Az asztalt jelöltm meg, de nincs sehol. Valahol gondolom mégiscsak meglapul. Hol találom meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán az asztal alatt,legurulhatott esetleg......
2009. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó,bocs,nem álltam meg. :)

Mivel töltötted?Nekem minden letöltő progi csinál egy C:/downloads mappát.Nem oda került?

2009. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnézem még egyszer!
2009. aug. 30. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Firefox és Chrome is alapból C:/Download mappába ment. Menű/Eszközök/Beállítások/Főoldal. Itt állíthatod be, hogy Asztalra mentsen.
2009. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! Csak éppen alkalmazni nem tudom. Tudna valaki súgni?
2009. szept. 1. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Asztalra mentés: Mozilla Firefox böngészővel: Menűsorban (fent) Eszközök, rákattintasz, alul Beállítások, erre is katt, Főlap az első. Letöltések, letöltés párbeszéd ablak megjelenitése-- ide pipa. Fájlok mentése: Tallózás. Itt keresd meg az Asztalt és kattints rá. Aztán alul OK és inditsd újra a böngésződet.
2009. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apukáim és anyukáim, ez félelmetes, mennyire nem tudjátok, hogy minden csak akkor működik megfelelően, ha bejelölitek vagy beírjátok a Beállításokat! Nem kellene ennyire kényelmesnek lenni.
2009. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Drágicáim, Okoskáim! Mondom, hogy megvan, az asztalon. De nem tudom alkalmazni. Retusálást kellene csinálnom, vagy legalábbis megkísérelni.
2009. szept. 1. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Néhány hónap intenzív gyakorlás és menni fog. :)
2009. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
21.39! Menj a fenébe! Ne okíts, segíts!!! Ha erre nem vagy képes, maradj magadnak!
2009. szept. 2. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!