Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Okozhatja a bad sectoros...

Okozhatja a bad sectoros vinyo a monitor hibáját?

Figyelt kérdés
Minden bekapcsolásnál nehezen észleli a monitort a gép, viszont ha úgymond "be melegszik" ami több újra indítás után következik be nincs vele gond, csak ha huzamosabb idő telik el 2 bekapcsolás között. Okozhatja ezt a bad sectoros vinyom? hozzá teszem nagyon rossz állapotban van, már útban az új gép de nem lenne jó ha most derülne ki hogy a monitorral is gondok vannak, vagy ha videokártya okozza még az is jobbik eset

2013. jan. 18. 11:29
 1/6 anti paladin ***** válasza:

Nem.

Ha crt-d van, akkor az az eszköz öregedése miatt van.

2013. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
enyhén szólva is szívás, am igen crt, van értelme szervízbe vinni az ilyet?
2013. jan. 18. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM!


De gép bekapcsolása előtt kb 5 perccel előtte kapcsold be a monitorod, ha lcd vagy tft és ezt csinálja akkor monitor hiba

crt nél az elöregedés ahogyan az első mondta

2013. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szervizbe ? NEM! 3000 és 5000 Ft közt van az áruk

de használtan már kapsz 10 000 Ft ér TFT t :)

2013. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem kb. 2 éve egy tft-t használtan fél évig bírta és még szerencse h ezt akkor nem adtam tovább, ez a crt már 10 éve megvan és 1 hete van vele gond, de valószinü megint haszáltat szerzek, nem tudtok vmi oldalt ami megbízható használt cuccokat árul? akár garanciát is ad rá
2013. jan. 18. 11:48
 6/6 anti paladin ***** válasza:

Én ezt szoktam használni:


[link]

2013. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!