Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem!...

Adam553 kérdése:

Segítségre lenne szükségem! Egy Asus F5N-AP222-es lapotopom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tegnap este bekapcsoltam egy hét után és nézni akartam a egy filmet (persze nem az neten) Amikor elindult a film akkor bejött egy kék képernyő, és csak annyit tudtam elolvasni hogy "video" és utána újraindult. Soha nem csinált még ilyet. És amikor újraindult akkor már nem volt kijelző, csak ment a gép! Mit tehetek ilyekor? Köszönöm előre is a segítséget!?
2013. jan. 18. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az emberek általában ilyenkor szoknak újat venni mert nem éri meg megjavitatni a laptopot,ha alaplapos.
2013. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anti paladin ***** válasza:
Azt azért nem mondanám. Első halálnál inkább kifizetnék ennyit mint 130-140e-ért újat venni. A második halálnál érdemes újat venni.
2013. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ma jön az egyik jó ismerősöm aki szerelő, majd ő megmondja h mennyiben állna meg ez a dolog.
2013. jan. 18. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!