Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Assassin's Creed 3-ban "beraga...

Assassin's Creed 3-ban "beragadtam" a Főkönyvben, hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Annál a résznél járok, ahol Connornak először mutatja meg ez az öreg fickó, hogy mi ez, és mit kell vele csinálni?

Belépek, írja a játék, hogy vegyek fát, meg is veszem, aztán azt írja, lépjek be a kereskedés részbe. Elgörgetem a fülek között a kereskedésig, vagy meddig, de nem enged belépni enterrel, és klikkelve sem.

Kilépni nem tudok, amíg ezt meg nem csinálja a könyvből, de közben ezt nem tudom megcsinálni, mert valami baja van. Ha simán bezárom feladatkezelővel a játékot, az automatikus mentés miatt ugyanide dob vissza, tehát már automatikusan a főkönyvben kezdek, de ugyanúgy nem működik, ha újra elindítom akkor se.


Most valamit rosszul csináltam magában a játékban, vagy lefagyott a program és kezdhetem előröl vagy mit csináljak?



2013. jan. 16. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A fából gyártass hordót!
2013. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok, azt írja nincs hozzá senkim, aki értené ehhez.
2013. jan. 17. 12:45
 3/5 anonim válasza:

Ugyan ez a problémám, ha megoldódott légyszi mond el, hogy csináltad.

Köszi.

2013. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megoldani sehogy. Lehet hibás a játék maga. :(
2013. márc. 17. 20:13
 5/5 anonim válasza:
Ez egy bug a játék-ba mikor bekerülsz a főkönyvbe NE ismétlem NE használj egeret csak billentyűzetet és úgy meg lehet csinálni. De csak itt nem lehet egeret használni majd ha később visszalépsz a könyvbe ott már lehet használni az egeret.
2014. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!