Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől laggolok? (CoD2)

Mitől laggolok? (CoD2)

Figyelt kérdés
Nos az a problémám, hogy amikor felmegyek Cod2 szerverre játszani, a System process elkezdi zabálni a cpu-t, és leterheli vagy 20-30 százalékkal, ezzel fasza kis laggot idézve elő! Élvezhetetlen a játék, már mindent próbáltam, a beállítások low-on vannak, de semmi! Amikor játék közben megnyitom a feladatkezelőt, nagy nehezen előugrik az ablak, aztán méri a 20-30%-os System process általi terhelést! Hogy lehetne ezt a problémát megoldani?

2013. jan. 16. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami vírus lesz
2013. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az AVAST nem jelez semmit sem!
2013. jan. 16. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy, hogy leszeded az IObit Advanced SysteCare 6 -ot, az IObit Malware Fightert, az Avira egyáltalán nem érzékeli vírusnak, és még a Game Booster 6 ot is leszeded. Az AdvancedSystemCare 6 tal váltasz szakértő módra ->turbó gyorsítás -> játék mód bekapcs.

Ezután a Game Booster 6 ot is átviszed játék módra és próbáld így.

2013. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sokat segít rajta, sőt, alig észrevehető a változás!
2013. jan. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!