Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 on azzonbelülla...

Windows 8 on azzonbelülla kezdőképernyön nem tudok megnyitni semmien alkalmazást mért lehet?

Figyelt kérdés

A kezdőképernyőn vannak elég jó alkalmazások de nem tudom őket megnyitni mert ijet írki hogy Ezza alkalmazás nem nyitható meg mert túlkicsi a képernyő felbóntás az alkalmazás futtatásához.

A monitórom az 15.6 colos és most 1280x720 van demár állitóttam 800x600 ra is de akkorsem nyitótta mega alkalmazásokat,a netem az elég gyors és megkénne nyissa mongyuka internet explorer 10 et vagya Áruház alkalmazást vagya zene csakhogy néhány példát mongyak amiket nem tudok megnyitni.Mit tehetnék ezzela problémával?



2013. jan. 13. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl kicsi a felbontás hozzá. Csak az segítene, ha növelnéd. Ha 1280x720 a maximális képernyőfelbontásod, akkor nem tudsz mit tenni.
2013. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ésha vesszek mongyuk egy 19 colos vagy egy 20 colos monitort azzalmár megtudnéka kezdőképernyön nyitni az alkalmazásokat?
2013. jan. 13. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de a kijelző méretéből nem derül ki a kijelző által támogatott maximális felbontás nagysága.
2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a lcd tv m 82 cm es és hozzá tudom kötnia zámitógépemet hdm i vel azmár ellég lenne hogy megtugyak bármien alkalmazást nyitni a kezdőképernyőn?
2013. jan. 15. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!