Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv be kaptam én is ezt...

Üdv be kaptam én is ezt számítógép zarolva lett vírust és fizessek 25ezret bla bla. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Win7-em van és semmit nem tudok csinálni . Csak a feladat kezeot tudom megnyitni. Valahogyan meg kene menteni az adatokat nem akarom ujra rakni a gépet . Ötlet? Mikor újraindítom nincs semmi idom egyből beugrik az a rendőrségi oldal :( előre is köszi
2013. jan. 10. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
K.: lehet jobban járnál egy szakival, aki tudja hogy kell a csökkentett módot használni.
2013. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg egy jobb virusirtóval is...
2013. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki szánt rám időt es próbált segíteni . További Szep napot nektek
2013. jan. 10. 09:29
 14/15 lindmayer ***** válasza:

csökkentett módban is elindul, és internetkapcsolat nélkül is(saját tapasztalat)

ha elég gyors vagy akkor a start\futtatás-nál be tudod írni az msconfig parancsot és leütni az entert

ekkor előjön egy alak, de evvel semmit nem kell csinálni, ugyanis ez megakadályozza, hogy elinduljon a vírus

ekkor letöltöd a [link]

vírusírtót, és egy gyors scennelés is kiszűri a vírusod

amúgy ha nem lennél elég gyors, akkor egy linux live cd-vel a felhasználói fiókodból a start menűből töröld ki a vírust(mert állítólag onnét indul el)

2013. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még egy észrevétel.

Jómagam is Xoptam ezzel a leírtak alapján sikeresen töröltem.Pár nap(ki/bekapcs függő)után a szemétje aktiválódott és mintha semmit nem csináltam volna.Elemzésem szerint az összes böngészőm ideiglenes mappájában,win.temp mappában megtaláltam és kiszedtem.Ennek ellenére mivel még máshová is beette a penész újra visszatérő vendégem lett.

Egy formázás/telepítés megoldotta a gondomat.

Vállalkozó kedvűeknek link [link]

És ha sikerül normális megoldást találni és egy videóval megosztani az lesz igazán nézett mert még ezután fog terjedni igazából.

2013. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!