Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ACER V3-551G-644...

Mit gondoltok ACER V3-551G-64408G75Maii 15,6"/AMD A6-4400M 2,7GHz/8GB/750GB/DVD író/Szürke notebook erről a gépről? Meddig bírják az új Acer laptopok?

Figyelt kérdés

[link]

itt minden info meg van róla. Lehetőleg hozzáértő emberek véleményét várom.

A gép minimális játékra kell és arra h 4évet legalább ki bírjon közepes használat mellet.


2013. jan. 9. 19:14
 1/2 anonim válasza:

Magáról az Acerről nem tudok mit mondani, láttam már 4 éveset működőbe is hibásba is de talán mivel nagy Aspire ezért nem lesz vele gond.

A minimális játéról meg annyit hogy csont nélkül fog futni rajta kb bármi.

Ezek a Trinitys AMD Fusionök baromi jók lettek, énis most vettem egy laptopot az eggyel kisebb trinityvel (A4-4300M) és ledöbbentem milyen jó teljesítménye van. Persze amikor brutál számítási teljesítmény kell akkor belassul, viszont játékoknál HD filmeknél meglátszik az előnye ennek a Fusiönnek. Nem mellesleg energiafogyasztásban is jó. Illetve a Trinity nevet azért kapta mert van benne (tiedben is) 2 számítási mag, egy nagy VGA mag (RadeonHD 7520G) illetve egy negyedik ami egy kisebb teljesítményű VGA mag, így ha nem kell nagy grafikai teljesítmény csak azt használja, ami akkus üzemidőben hasznos.

Ha tudsz angolul: [link]

2013. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!