Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wordben kijelölt szöveget...

Wordben kijelölt szöveget hogy lehet másolni?

Figyelt kérdés
Van egy szövegem. A wordbe meg van egy ilyen hogy szövegkiemelő, azzal kihúztam a nekem fontos részeket. És szeretném csak ezeket a részeket átmásolni egy másik dokumentumba. De nem tudom hogyan. Egyesével jelöljem ki ezeket a részeket? Ez nem megoldás mert több száz oldalnyi szövegben van, nagyon időigényes lenne. Aztán találtam egy ilyet hogy hasonló formátumú szöveg másolása, de ha erre kattintok az egész szöveget kijelöli. Mit csináljak? HELP!
2013. jan. 7. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: a stílus menüt ha előhozd, akkor a különböző stílusoknál szokott olyasmi lenni, hogy "hasonló stílusú elemek kijelölése". Ha a kiemelésed külön stílusként kerültbe, ami valószínű, a más színű háttér miatt, akkor elvileg ezzel ki tudod jelölni. Kipróbálni sajnos nem tudom, hogy így van-e, ez rád vár.
2013. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sikerült, a kiemelést nem érzékeli a stílusban!
2013. jan. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!