Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítóhépem (Windows xp)...

A számítóhépem (Windows xp) azt írja ki, hogy nem felelt meg az érvényesítési eljáéráson. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másolt op rendszer van a gépen, ezt még hozzá kell tenni. Sok ismerőst kérdeztem, de senkitől nem kaptam hasznos választ, mindenki csak találgatott, hogy mi lehet. Remélem valakinek van valami jó ötlete, hogy mi lehet a baj, és hogyan lehetne megoldani úgy, hogy ne kelljen új op rendszer. Előre is köszi! :)
2013. jan. 5. 20:34
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy nem eredeti?
2013. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem eredeti hanem másolt!
2013. jan. 5. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy loptad.

" Másolt op rendszer van a gépen"

Vagy valaki lopta neked.

2013. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érelmes válaszokat szeretnék amivel megtudom csinálni. Arra semmi szükségem, hogy elmondjátok amit már amúgy is tudok!
2013. jan. 5. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom be van kapcsolva az automatikus frissítés. Az egyik ilyen frissítés után letöltött egy fájlt a géped, ami alapján az oprendszeredet kalóz verziónak ítélte (a leírásod alapján jogosan). Ezért kaptad a fekete hátteret és a figyelmeztető szöveget.


Két lehetőséged van, újratelepíted a géped és kikapcsolod az automatikus frissítést, igaz így a géped veszélynek lehet kitéve (ez a nehezebb), vagy fogod magad és utánaolvasol a témának. Vannak egy spéci fájl, amit ha letöltesz, akkor kiüti ezt a figyelmeztetést. De ezt neked kell megkeresned, én nem segítek ebben. De annyit elmondhattam, van megoldás :)

2013. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hölgy neve alexa
2013. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha már észrevette, hogy nem eredeti, elég nehéz már rendesen meghekkelni. Próbálj meg keresni a neten XP aktivátor programokat. Én inkább javasolnám egy crackelt verzió beszerzését és az újratelepítést. Az XP anispy telepítése és lefuttatása is ajánlott!
2013. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!