Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ubuntu...

Dagatt83 kérdése:

Mi a véleményetek az ubuntu op rendszeröl?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kiforrott, felhasználóbarát Linux alapú oprendszer. Ha nincs valamilyen ritka hardvered, akkor egy kezdő is simán tudja telepíteni. Abszolút alkalmas teljesen kezdő felhasználó keze ügyébe is adható, nem tudja elrontani. Az alapból XFCE-vel érkező Xubuntu különösen gyors.

Nem mellékes, hogy nagy, segítőkész tábora van, így a problémák megoldása gyorsan megy.

Ha az Ubuntu lehet még jobb, akkor az Linux Mintnek hívják :)

2013. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem, évek óta használom. 2007 körül kezdett használhatóvá válni, most a 12.04 stabil is és felhasználóbarát is.


A 12.10 nekem nem stabil, inkább az LTS (long term support) változatokat használom szívesen.

2013. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretem, fokozatosan egyre többet használtam, ma már szinte csak azt használom.


Régen sokszor volt olyan, hogy nem volt megfelelő driver, így sok minden nem ment Ubuntu alatt, ami Win alatt ment. Mostanában a fordítottjába futottam bele kétszer egymás után. Az is jó, hogy van (önzetlen) segítség, ha valami gondom van a rendszerrel, az Ubuntu.hu fórumon nagyon korrekt segítséget kaptam több alkalommal.

2013. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!