Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 telepitésekor drivereknél...

Win7 telepitésekor drivereknél hogy kell? többi lent részletesen

Figyelt kérdés

Sziasztok

a következő a kérdésem/gondom.

Újra akarom tenni a windowst, mert már elég régi. Viszont az a bajom, hogy a gép vagy 1000 éves, és nem igazán tudok drivert szerezni hozzá, a gyári lemez meg már nincs meg. 1 éve mikor feltettem a win7-et akkor is valaki segitett, mert én órákon keresztül küszködtem egy videókártya driver megtalálásával. Például annál már a gyártói támogatás is megszűnt.

Szóval a kérdés dióhéjban az lenne, hogy van olyan progi ami felismeri a hardvert és magától le is szedi a hozzá szükséges driver és NORMÁLISAN működik? Csak mert a gugli kidobott pár ilyet, de akkor nem találtam csak fizetős változatot belőlük.

Vagy hogy lehetne minél gyorsabban megoldani a telepitést?



2013. jan. 4. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen progi. A win7 általában tökéletesen felismer mindent és le is szedi netről a drivereket,persze csak ha be van kapcsolva a frissités. Általában csak a hang drivert nem szokja megtalálni ha nagyon öreg,de azt meg könnyű beszerezni.
2013. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is a gyártò oldalán nézz körül,és onnan töltsd le a drivereket windows 7 re,ha nincs akkor tölsd le az xp verziós drivert,valamely xp driver működik rendesen win 7 en is,de csak arra figyelj hogy ha 32 bit es oprendszert telepítettél akkor a driver is 32 bit es legyen ha 64 rst akkor 64 es legyen.
2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség hogy lementsd a jelenleg használt drivereket, pl. driver magician lite program segítségével, a program pirossal jelöli azokat a drivereket amit nem a windows telepített így érdemes csak ezeket menteni, az ingyenes verzió mappákba menti a drivereket így azokat az eszközkezelőből lehet telepíteni.

[link]

2013. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Harmadik, ez kellett nekem. Nincs meg a lemez, meg tök régi a gép ezért már múltkor is csomó gond volt a driverekkel, akkor se én csináltam meg
2013. jan. 4. 11:48
 5/6 A kérdező kommentje:

nos, mégse jó a dolog...

kipróbáltam ezt a driver átpakolászós progit amit a harmadik mutatott, de nem csinálja. Lementettem a drivert, próbáltam visszahozni de nem történik semmi és nem értem miért. Szóval most ott vagyok, hogy ott a csupasz rendszer, de nem tudom telepiteni a hangkártyát

2013. jan. 5. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod, eszközkezelőből kell telepíteni a mappát megadva ahová le lett mentve a driver.
2013. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!