Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a pdf fájlt...

Hogyan tudom a pdf fájlt átrakni wordbe úgy hogy ne változzanak meg a karakterek?

Figyelt kérdés

Bescanneltem egy szöveget és elmentettem pdf-be.1-2 helyen át kellene gépelnem,ezért átszeretném rakni wordbe.

Kijelöltem az egészet beillesztette a wordbe és egy csomó szót össze vissza írt le.Aztán rámentem a pdf-ben mentés másként és szöveges formátumba ott is ugyan ez..Mit tudok csinálni,hogy ne kelljen begépelnem ezt a 12 oldalas szöveget?



2013. jan. 3. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Léteznek PDF 2 DOC konverterek.
2013. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármivel alakítod át a rendezést valószínűleg nem tudja átvenni, így újra kell szerkesztened
2013. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ABBYY FineReader

OCR (karakterfelismerő programmal) pdfből-->Word

[link]

de mielőtt konvertálnád, állítsd be a Program Beállításokban a konvertálandó szöveg (karakterek) nyelvét, csak így lesz helyes a konvertálás.

még esetleg ezzel is próbálkozhatsz:

PDF-Tools

[link]

2013. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!