Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék DVD-t írni?

Hogy tudnék DVD-t írni?

Figyelt kérdés

Van dvd íróm és programom is...! Filmeket szeretnék kiírni a dvd-kre, ezért vettem is Sony DVD+R disc-et, ami 4,7GB tárhelyű / 120min

5filmet szeretnék kiírni, amelyek csak 4201 MB összesen. ÉS valamiért amikor rányomnék az írás gombra, "azt írja ki, hogy sikertelen írás, nincs elég hely a lemezen".

Sajnos nem vagyok műszaki zseni így szeretném a ti segítségeteket kérni, hogy mit ronthattam el vagy mire nem figyeltem. Köszönöm szépen. :) (am nero startsmart essentials) író programom van.



2013. jan. 3. 16:23
 1/4 anonim válasza:

A Neroval kell írni.Amikor bemàsoltad a fájlokat,alul megy egy csík.Csak a piros csìkig t.udod rátenni .KB 4000-ig.Nyílván nem férnek rá

.Hagyj ki egyet.

2013. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a 4,7 nem pontos adat, és mint az előző írta a pirosig lehet tölteni! Nem is szoktak általában ennyit egyre, de Te tudod! Egyébként én a - és nem a +os lemezeket ajánlom!

Én -RW Verbatim lemezt használok!

Ha valami segítség kell írj nekem privát üzenetet, ha kell ott e-mailt is adok! Bátran keress profi vagy CD, DVD írás stb.-ben!

Sok sikert!

2013. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem csak a sárga csíkig engedi :O

Az hogy lehet?

2013. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz ki egy másik programot?
2013. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!