Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek a számítógépem...

Stereokiller kérdése:

Mit tegyek a számítógépem lefagy ha videót nézek vagy játszok és csak újraindító gombbal tudom újra indítani?

Figyelt kérdés

A gépem:

Processzor: AMD FX 6-Core Black Edition FX-6100(FD6100WMGUSBX)

Memoria: Corsair Vengeance DDR3 1600MHz 8GB CL10

Alaplap: ASROCK 970 Pro3

Videokártya: Gigabyte GT220 1GB DDR2 (GV-N220D2-1GE)

Táp: Cooler Master 600W Elite Power Black - RS600-ACABM-WB

Merevlemez: Western Digital Caviar Green 2TB 64MB 7200rpm SATA2 WD20EARS

CD/DVD iro: Samsung SH 222AB BOX Nero


Elkezdtem játszani a Far Cry 3 játékkal és egyszer csak lefagyott a gép és furcsa hangot ismételt egyfolytában meg a kép is megvolt akadva, nem reagált semmire se csak ha az újra indítógombot nyomtam meg, és amióta az megtörtént egyfolytában a gép lefagy akkor is ha a géphez nem nyúlok de főleg akkor fagy le ha videót nézek vagy játszok. És ami után ez megtörtént újra ki próbáltam a Far Cry 3-mat hat ha nem fagy le a gép, elindítottam és amikor az emberek elkezdtek beszélni nem lehetett hallani csak aszt hogy ott ment a háttérzaj, mondjuk ha le estem egy kisebb szikláról akkor aszt lehetett hallani hogy megütötte magát de ha beszélt akkor semmit se lehetett hallani.


Ugye bar a videokártyámon van hang kezelő és én arra tippelek hogy az ki éghetett vagy nem tudom mi mert játék közben nem lehet a szavakat hallani de mondjuk a zenéket lehet hallani.


Kérlek segítsetek fontos lenne !!


2013. jan. 2. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Havernak is tök ugyan ez volt a problémája. A végén kiderűlt, hogy VGA a hibás.
2013. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyel uj videokartyat. ilyen konfighoz egy ddr2-es vga?
2013. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom csak egy késöbtervesztem de majd lesz új
2013. jan. 3. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:

A VGA-t most kaptam vissza garanciából és ugyan úgy kifagy akkor most mi is a hiba nem értem. Kérlek segítsetek!!!!

(A videokártya majd le lesz cserélve egy radeon HD 7850-re)

2013. jan. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!