Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A közeljövőben laptopot szeretnék vásárolni,egy Sony vaio-ban gondolkodom. Mit gondoltok róla,vannak személyes tapasztalataitok? Esetleg milyen más gépet ajánlotok?

2013. jan. 2. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább tablet vagy galaxy note!

Sokkal praktikusabb jobb!

2013. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon szeretem a VAIO gépeket, de igazság szerint nem érik meg az árukat, általában nem jó az üzemidejük (max 3 óra filmnézésnél elég necces, ha pl. ágyban szereted nézni és nem szeretsz bajlódni a zsinórral). Milyen méretű kijelzőt szeretnél, milyen áron, vannak kikötéseid? Játékra kéne, vagy filmezésre, netezésre?

Lenovo G580, 780 és Y580 nagyon jó ár-érték aránnyal rendelkeznek, játékra ezek a legjobbak, de szerintem nem olyan szépek.


Ha VAIO-ban gondolkodsz mindenképpen nézd meg SeniorTilla kínálatát vaterán, hardveraprón, vagy ahol megtalálod, megbízható ember és sokkal olcsóbban jobb (új) gépet kaphatsz tőle, mint boltban megvásárolva. Ha netezésre, általános felhasználásra vagy filmre kell, akkor teljesen jó a VAIO, főleg a FullHD-s modellek.

2013. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Netezésre,programok segítségével háziírásra stb. használnám a gépet. Csaj vagyok,nem szeretek játszani :D Köszi a választ :)
2013. jan. 3. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!