Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 vagy PS Vita?

Silverz123 kérdése:

Xbox 360 vagy PS Vita?

Figyelt kérdés
Melyiket éri megvenni? A helyzet az,hogy sokat vagyok buszon,meg szinte csak este érek haza,és erre pont,hogy a vita lenne jó,hogy út közben ne unatkozzak,de a box annak jobb az élménye (gondolom mert TV) meg jobb mert nem a kis képernyőt kell bámulni...Szóval mind a kettőnek megvannak az érvei és nem tudom,hogy melyiket válasszam...ha lehet akkor okokat is mondjatok,hogy miért éri meg jobban ez a másik meg azért nem jó mert...jah,és ha jól olvasgattam netten,akkor 2013-2014-ben jön az új konzol,szóval az xbox 360 lelesz cserélve de a vita meg most jött ki nem rég,ezért hosszabb ideig jó?! a PS3-at azért nem írtam mert szinte (legalább is nekem) mind1,hogy ps3 vagy xbox,mert szerintem nagyobból ugyan az,csak máshogy nézi meg az egyik ingyenes a nett,a másikon meg nem...:)
2013. jan. 2. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,attól hogy kijön az új xbox nem hagynak fel az xbox 360-al.

Nagyon sokat adtak el belőle,és kárba menne a vevőknek,és gondol erre a microsoft,ezért kb. 3-4-5 évig ameddig érdemes addig gyártanak xbox 360-ra is játékokat,és addig működtetik majd a live-ot ameddig érdemes fenttartani,ameddig kifizetődik nekik,azaz hasznot hoz nekik..

Gondolj bele xbox 360-at kidobták classic eltűnt,az xbox 360 kezdeti hibája a 3 LED volt,ezt fixálták és SLIM lett.

Ugyan ez lehet a köv. xboxra de sokan mondják hogy 2x nem követnek el uygan olyan hibát,de nem muszáj ugyanolyannak lennie lehet rosszabb lesz..

Ezért nyugodtan vegyél xbox-ot még,itt megnézheted hányan vettek xboxot szeptemberig 2012-ben,(KARÁCSONYKOR szerinted hányan kaptak? :D biztos pár száz ezren a világon..,és karácsonyig is volt még egy csomó idő és lesz..most is..) [link]

(GLOBÁLISAN 69 MILLIÓ DARAB!!!!!!)

Abból 1/3 kiflasheltette de az is nagyon sok ami marad.

Nekem xboxom is van és ps vitára most gyűlt össze,mert szintén későn szoktam hazaérni,hát figyelj kocsiban szart se ér a ps vita,már bocs a szóért de ha szar az út..akkor semmire se mész,engem ettől fájni kezdett a fejem,buszon jobb,nagyobb nem érzed a buckákat,viszont az emberek bámulnak ami engem nagyon idegesített,és elraktam..

Környékemen sok alsóbb szintű van és nem veszem többé elő buszon mert ellophatják stb..meg irigyelnek,és nem szeretem ha vki irigyel engem valamiért.

Pár Mondattal : nyugodtan xbox 360-at vegyél,akár ps vitát is de csak akkor ha utazol is sokat pl. külföldre otthonodtól pár száz km-re,és napokig nem vagy otthon akkor ps vita,és arra is csak a fifa 13-at ajánlom..

XBOX 360-at vegyél ott a hétvége leülsz és tolod!

Ha segítettem megdobhatsz egy zöld pacsival!

Kösz :D

Ha van kérdésed írj,.

2013. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha,értem. :D és ha Xbox-ot veszek,akkor mindenféleképpen slimet,ugye? :D és most,hogy így mondod, én is "arra" fele lakom,ahol az ilyesmik nagyon ritkák és képesek kikapni az ember kezéből,ha nem figyel,hiába van csukló pánt. (o.O?!...) Vita mellet meg még (nekem legalább is ) az is érvel,hogy nyáron nyaraláson mikor rossz idő van és nem lehet nyitott strandra meg várost nézni, akkor jó lenne a vita,de azt hiszem,hogy attól még lehet,hogy az xbox lesz a jobb választás,aztán majd kiderül 1-2 hónap használat után.:D
2013. jan. 3. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen slimet 250 gb-osat,rátelepíted a játékot utána is fogja kérni a lemezt,csak nem lesz hangos és nem melegszik,és kíméled az olvasófejet.

Ha megunod letörlöd HDD-ről.

Csuklópánt nem jár hozzá neked kell venni hozzá,van egy ilyen "szett" konzolvilagban néztem hogy autós töltő,fólia,törlőkendő,csuklópánt meg ilyenek..

Nyáron nyaraláskor jobb a vita de 2 hétre hülyeség úgy venni,ha egész évben otthon tudsz xboxozni :)

Amúgy lehet olcsóbb lesz addigra mind kettő és megveszed mindkettőt !

2013. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! ^^
2013. jan. 3. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
milyen hülye kérdések :))) kb. mint a trabant - ferrari...
2013. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!