Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a számítógépem a házimozi hangfalaival?

Figyelt kérdés
A házimozin csak egy 5.1 kimenet van, a számítógépen pedíg semmi nem találtam semmi hasonlót. Segítsetek légyszi:(
2009. aug. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyit közöltél,hogy van egy számítógéped.Szerinted ennyiből meg tudja mondani valaki?

/Milyen gép,m.alaplap,m.csatlakozók vannak rajta stb./

2009. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

De paraszt vagy előttemszóló!Igen én meg tudom mondani:

Nekem sincs semmiextra kimenet.ha van az 5.1-eden RCA bemenet meg a gépeden fülhallgató kimenet akkor már csak egy olyan kábel kell amine egyik vége RCA a márik 3,5-ös JACK dugós...Tescoba kb 1200Ft...már csak be kell állítani (legalábbis nekem be kelett hogy line azaz hogy a hangot az rca-nál küldje ki...igaz térhangzás nem lesz csak 2 csatornás de legalább szól :D

2009. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2009. aug. 26. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, nincs RCA csatlakozó, csak egy 5.1 kimenet és 5 ki hangszóró kimenet a mélynyomó hátulján. Az alaplapom ASUS M2N és amint láttam csak egy 2.0 hangkimenet van, nekem úgy is tökéletes, ha csak 2csatornás, csak szóljon. Ja meg van egy HDMI kimenet a videokártyán, de úgy tudom, abból sehogysem lehet csak szimpla hangot kinyerni.
2009. aug. 26. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Korábban nekem Asus alaplapom volt.Annál a mikrofon bemenetet és a vonalbemenetet át lehetett kapcsolni kimenetté így a rendes kimenettel együtt 5.1 hangzás is megoldható volt.Ez persze komoly kábelrengeteget eredményez.Ha zenét hallgatsz és csak ritkán nézel 5.1 hangú filmet,akkor megfontolandó az előző válaszoló megoldása csak nem tudom,hogy iktatható így be a mélynyomó.

A HDMI egy olyan TV-vel lenne megoldás,aminek van ilyen bemenete./LCD,plazma/.Akkor a TV hangkimenetét kellene a házimozira csatlakoztatni.

A házimozid csatlakozóiról jó lenne egy fotó,mert még mindig nem világos,mik vannak rajta.RCA bemenet szerintem kell hogy legyen.

2009. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hangkártyával + kábellel.
2010. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!