Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leejtettem a laptopomat....

Leejtettem a laptopomat. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Asztalomról leesett, bár "sikerült" elkapnom,(de mégse, csak tompítottam az esést) annyi lett, hogy a széléről egy kicsit megsúrolódott a műanyag, és olyan érdeskés.

Minden rendben működik...ez a kérdésem, hogy ha most nem, akkor ugye a későbbiekben sem jön ki rajta semmi probléma? Köszi a válaszokat előre is!


2013. jan. 1. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

EzoTV! Az esésre a legérzékenyebb talán a merevlemez, különösen ha működés közben zuhant le. Nézd át HDSentinellel.

Sokkal többet nem tudsz vele csinálni. Ha később lesz szervizelendő baja, akkor ne felejtsd el a szakinak megemlíteni a zuhanást!

2013. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen...be volt kapcsolva miközben leesett.:/
2013. jan. 1. 13:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármikor bármilyen baja lehet. A sokezer alkatrész, IC, csatlakozó közül bárminek. Ezt így meg sem lehet mondani...
2013. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Lehet valami baja?"

Szerintem külön jót tett neki, vágd földhöz még vagy 2x, aztán újként árulhatod, ha számlaképes vagy!


Amúgy meg amelyik laptop nem bír ki egy leejtést, azt megvenni sem volt érdemes.

Ja és szerezz be egy hitachi vinyót, mert azokban van giroszkóp,

ha elejted leáll a vinyó, hogy ne menjen tönkre.

2013. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most mi a fenéért kell itt a cinikuskodás művészetét folytatni? Drámatagozaton talán...

Hidd el, én se poénból írtam ki a kérdést, qurvára véletlen volt, és most teljes lelkiismeret furdalásom van. mert hogy 10 évig még egy ilyet nem kapnákm az tuti...


A csatlakozok meg ilyenek oké, rendben vannak. Betettem egy lemezt, dvd-t, azt is rendesen lejátsza. Hang rendben. Remélem az ilyen wifi, stb dolgok nem sérültek. (telefonhoz van kötve most, wifi nincs itthon)

Remélem úgy fél év múlva se jönnek ki rajta emiatt problémák.

Egyébként köszönöm azért a válaszokat!:)

2013. jan. 1. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:

"mi a fenéért kell itt a cinikuskodás művészetét folytatni?"


Mert erre nem lehet mást válaszolni, azért! :D

De leírtam mi a teendő a hdd védelme érdekében, én ezt használom és nekem jó.

2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezek szerint már mindent megnéztél csak épp a winyót nem. Miért kérdezel ha aztán nem fogadod meg a tanácsokat?
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megnézni?:D
2013. jan. 1. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt is leírta. HDSentinel...
2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Oké, én ebből semmit nem értek.:)

Neharagudj, de nem gép előtt élem az életem.:D Nem értek ezekhez. Nem kérdezgetném, ha értenék hozzá.:D infótudásom K.O, nem kell itt "már elmondtam"-ozni...Nem értem mi az a 'hádésentinnel".

2013. jan. 1. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!