Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért cseréli fel a gép a...

Miért cseréli fel a gép a külső meghajtókat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy van egy külső meghajtóm, ami eddig a G: meghajtó néven futott. Az összes letöltésem, minden rajta van. Na, most gondolt egyet a gép tegnap és I: meghajtót csinált belőle (nem történt adatvesztés), így nem tudom visszatölteni a letöltéseimet az oldalra. Nem dugtam át másik USB helyre, nem mozdítottam el, nem csináltam vele semmit. Mit lehet tenni ebben az esetben? Szeretném visszakapni a G: meghajtómat. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 1. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Start menüben jobb klikk a számítógépen, majd válaszd a kezelés menüpontot


Megjelenő ablakban bal oldalon válaszd a lemezkezelést

A kívánt meghajtón jobb klikk, és válaszd a meghajtóbetűjel módosítását.

2013. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az oprendszer sorban osztja ki a betűket, lehet hogy a "G" foglalt mert bent van egy másik meghajtó, HDD, fényképező vagy pendrive. Ha a "G" nem foglalt akkor lásd első válaszoló. Ha foglalat akkor húzd le a másikat és tedd fel ezt, hogy az utóbbi kapja a "G" betűjelet...
2013. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, működik! :)
2013. jan. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!