Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le a samsung...

Miért nem játssza le a samsung smart TV-m a youtube videókat?

Figyelt kérdés
Van egy samsnug ue 55 es 8000-res TV-m és ha belépek a youtube app-ba és rá keresek a videóra, elindítom és azt írja ki hogy a videó nem elérhető! és alig van olyan videó ami elérhető! Mi ez? Hogy lehet ezt helyre hozni? A segítségeket és válaszokat előre is köszönöm! :)

2012. dec. 31. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár vezetéken , akár routeren keresztül kapja a jelet, le kell játszania egy ilyen komoly és drága smart funkcisnak. Csak a YouTube videok nem elérhetők?

Talán jobb lett a volna szórakoztató elektronika rovatban feltenni kérdésedet. Véleményem, hogy a tv-be már gyárilag beépitett adapter lehet hibás és ki kell cserélni. Mindenképpen vedd igénybe a garanciális szolgáltatást.

2013. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia

nekem is ugyanez a problémám, csak a t-home-s interaktiv tv-vel. akkor lehet hogy igaza van a szerelőknek? már legalább 10 szer kihivtuk a szerelőt és mind azzal zárta a beszélgetést, hogy biztos letiltotta a videot aki felrakta. azt mondta még hogy akkor ez egy kategória, kizárta a smart tv-t és a interaktiv tv-seket

2013. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marsu válasza:

Szisztok!


Bár a kérdés elég rég lett feltéve, de ez a probléma nekem ma, következett be. Én úgy oldottam meg, hogy a tv-én a youtube alkalmazást megnyitottam, és a beállításokban, az alkalmazás visszaállítását választottam. nekem ez megoldotta a problémát.

2021. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!