Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen kimostam a mosógépbe...

Véletlen kimostam a mosógépbe egy Samsung Galaxy Ace-t, nem tudom ilyenkor tönkrement végleg a készülék, vagy el lehet vinni megjavíttatni? (Mert nem kapcsol be) :///

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szét kellett volna szedni és szobahőmérsékleten szárítani 2-3 napig. Gondolom be volt kapcsolva előtte, így viszont nincs esélyed mert már akkor tönkrement, de amikor megpróbáltad bekapcsolni akkor szállt el az utolsó esélyed is. Kuka...
2012. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az akkut kell kivenni csak, hogy ne legyen zárlatos.

Meg az érzékenyebb áramkörök ne kapjanak kósza áramot.

Ha ezeket nemt etted meg, sőt be is kapcsoltad vizesen ,akkor tuti eldobós.

2012. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kivettem az akkut és a sim kártyát, fél óráig száritottam, visszatettem és bekapcsoltam.:/ Szóal akkor azt mondjátok annyi neki?
2012. dec. 30. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a mosógépbe is bekapcsolva került, akkor a mosás alatt minden tönkrement benne, ami tönkremehetett...
2012. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor már javíttatni sem lehet elvinni.mi?
2012. dec. 30. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezed...
2012. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát hajszárítóval 1 óráig szárítottam, és ma már működik is rendesen.:D tiszta hihetetlen o.O
2012. dec. 31. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Kockáztatsz. Mit nem értessz a több nap alatt?
2012. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!