Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudok találni még valahol...

Tudok találni még valahol ilyen processzort?

Figyelt kérdés
Core 2 Extreme-t szeretnék venni ami ugy tudom hogy 4 magos.Tudom hogy egy i5-nek a nyomába se érhet de talán az is megfelelne a gtx 560 vidikártyának hogy megfelelően ki hajtsa.Most egy e7600-m van ami kezd elgyengülni.Megéri megvenni (ha találok) a core 2 extremet?
2012. dec. 30. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél fm2-es alaplapot, am3+-osat és hozzá akár csak egy am3-as procit, athlon II x3 450-t vagy Phenom II x4 de az annyira nem éri meg az fx 4100-hoz képest.
2012. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rasta Joint ***** válasza:
Nem értelek. Miért ne vegyen FM2 foglalatú alaplapot és processzort, ami jelenleg a legújabb és legmodernebb foglalat? Azt meg végképp nem értem, hogy miért lenne jobb egy AM3+ foglalatú(tegyük hozzá, hogy már nem jönnek új processzorok ebbe a foglalatba) és gyengébb,régebbi 3 magos Athlon? Ennyiért az FM2-es Athlon X4 a legjobb vétel:)
2012. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
3 magost még akkor se vennék ha könyörögnének
2012. dec. 31. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!